| Лінійка | Intel Core i3 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 3300 |
| Максимальна тактова частота | 4300 |
| Об'єм кешу L3 | 12288 |
| Кодова назва мікроархітектури | Alder Lake |
| Серія | 12 Gen |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 10 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 14277 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Материнські плати ASUS Prime розроблені для розкриття максимальних можливостей новітніх процесорів Intel® 13-го покоління. Модель PRIME B760-PLUS D4 поєднує в собі потужну систему живлення, ефективне охолодження та інтелектуальні функції налаштування параметрів за допомогою інтуїтивного програмного забезпечення й ексклюзивних функцій BIOS.
Щоб забезпечити стабільну роботу комп’ютера під високими навантаженнями, материнська плата PRIME B760-PLUS D4 наділена численними радіаторами та роз’ємами для вентиляторів.
Накопичувач M.2 розташовується під радіатором пасивного охолодження, що зводить до мінімуму ймовірність падіння продуктивності SSD через температурний тротлінг. Радіатор кріпиться за допомогою невипадних гвинтів.
Радіатори VRM і термопрокладки поліпшують тепловіддачу від MOSFET-транзисторів для ефективнішого охолодження.
Ці 8-контактні роз'єми підключають 12-вольтну шину блоку живлення безпосередньо до процесора. Кожен роз'єм має ексклюзивну конструкцію з повнотілими контактами, які здатні витримувати високу силу струму.
Удосконалене розведення доріжок забезпечує новітнім процесорам Intel® розширений доступ до пропускної здатності пам'яті. Технологія ASUS OptiMem ретельно прокладає сигнальні шляхи пам'яті через різні шари друкованої плати, щоб скоротити довжину шляху, а також додає екрановані зони, які суттєво знижують перехресні наведення.
PRIME B760-PLUS D4 пропонує загалом три слоти M.2, що підтримують швидкість передачі даних до 64 Гбіт/с через PCIe 4.0, забезпечуючи швидше завантаження системи та застосунків з накопичувачів ОС або програм.
*Реальна швидкість передачі даних буде нижчою за теоретичну максимальну.
*Слоти M.2_1 та M.2_2 підтримують режим PCIe 4.0 x4, слот M.2_3 підтримує режим PCIe 4.0 x2.
PCIe 5.0 забезпечує вдвічі вищу швидкість передачі даних порівняно з PCIe 4.0, що дозволяє впевнено працювати з новими ресурсомісткими завданнями. PCIe 5.0 також має інші переваги, зокрема електричні зміни для поліпшення цілісності сигналу, зворотно сумісні роз'єми CEM для плат розширення та сумісність із попередніми версіями PCI Express.
Численні USB-порти підтримують потужні системи з великою кількістю периферії, зокрема задній роз'єм USB Type-C® з надшвидким USB 3.2 Gen 2x2 для передачі даних зі швидкістю до 20 Гбіт/с.
Материнська плата PRIME B760-PLUS D4 підтримує USB4® через роз’єм Thunderbolt™ (USB4®). За допомогою додаткової плати ASUS* материнські плати PRIME можуть забезпечувати двонапрямлену швидкість до 40 Гбіт/с по одному кабелю, а також живлення для швидкого заряджання пристроїв. Крім того, ця плата має функцію послідовного з'єднання (daisy-chain) для підключення кількох екранів і підтримує до двох дисплеїв із роздільною здатністю 4K.
*Додаткова плата ASUS продається окремо.
Realtek 2.5 Gb Ethernet знижує навантаження на процесор і забезпечує виключно високу пропускну здатність TCP та UDP для швидшої й плавнішої передачі даних.
Менше навантаження на процесор Висока пропускна здатність TCP та UDPASUS LANGuard — це функція апаратного захисту мережі, яка поєднує вдосконалену технологію сигнального зв'язку та преміальні поверхнево-монтовані конденсатори з захистом від електромагнітних завад для поліпшення пропускної здатності й забезпечення надійнішого з'єднання.
PCIe 5.0 удвічі швидший за PCIe 4.0, тому для забезпечення найвищої швидкості передачі даних було адаптовано виробничий процес SMT для вдосконаленого SafeSlot Core+. SafeSlot Core+ — це посилена металева оболонка, додана до слота PCIe, яка утримує плату розширення надійно встановленою.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5066 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5050 – відеокартою у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з різними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Відеокарта Prime GeForce RTX 5050 має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена металевою пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2677 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17051 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 268.3 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Режим розгону: 2707 МГц Подвійний BIOS Подвійні кулькові підшипники вентилятора GPU Tweak III Вентилятори Axial-Tech |
| Колір | Чорний |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.1 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.32 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX CEB |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 10 слотів розширення |
| Додатково | Слот розширення типу 7 + 3 |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для гарнітури |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Синхронізація RGB з материнською платою Світлодіодна стрічка з підсвічуванням ARGB Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 230 x 491 x 386 |
| Габарити в упаковці | 287 х 573 х 488 |
| Вага в упаковці | 5.85 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии