
Приготуйтеся до захопливого ігрового досвіду, що стирає кордони між грою та реальністю. Від світів, у які ви поринаєте, до персонажів, яких ви зустрічаєте. Отримуйте незабутні враження. Ми потурбувалися, щоб ви могли стати героєм кожної пригоди.

Незалежно від того, граєте ви в ААА-ігри, кіберспортивні чи просто відпочиваєте з друзями, ви хочете зануритися на повну. Ви хочете продуктивності, яка надасть вам переваги. Ви хочете щоб ваш ПК грав так, як вам подобається, з вашими улюбленими налаштуваннями та ігровими розрішеннями.

Від футуристичних світів до футуристичних ігор, процесори AMD Ryzen™ готові до майбутнього з ультра-швидкою пам’яттю DDR5, надзвичайною пропускною здатністю PCIe® 5.0 та сучасною платформою AMD Socket AM5. Ексклюзивні технології-фаворити гравців, такі як AMD 3D V-Cache™ забезпечують надсучасну перевагу продуктивності.

Максимальна продуктивність гри в один клік завдяки технологіям AMD HYPR-RX, ESR 3 та A FMF, що забезпечують неперевершену швидкість вашої гри. Будьте певні, AMD Radeon забезпечить вам запас VRAM, щоб ви були готові до найвибагливіших ігор майбутнього. Трасування променів та нові прискорювачі AI покращують ваш ігровий досвід, даруючи вам чисту візуальну ейфорію на екрані.

| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3900 |
| Максимальна тактова частота | 5400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 9 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 29926 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Преміальна продуктивність на базі RDNA 4
Відеокарта Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC оснащена новітнім графічним процесором AMD Navi 44, створеним за 4-нм техпроцесом. Завдяки 2048 потоковим процесорам і частоті до 3130 МГц, вона забезпечує до 25,6 TFLOPS обчислювальної потужності FP32 — ідеально для ігор у роздільній здатності 1440p.
8 ГБ швидкої пам’яті GDDR6
Відеокарта має 8 ГБ відеопам’яті GDDR6 із пропускною здатністю 320 ГБ/с і шиною 128 біт, що гарантує швидку передачу даних та стабільну продуктивність у сучасних іграх.
Ефективне охолодження WINDFORCE 3X
Фірмова система охолодження WINDFORCE 3X від Gigabyte включає три вентилятори з чергуванням напрямків обертання, мідні теплові трубки та графенове мастило, що забезпечує ефективне охолодження й низький рівень шуму навіть під час високих навантажень.
Підтримка сучасних технологій
Відеокарта підтримує технології AMD FidelityFX Super Resolution 4 і готова до FSR Redstone, забезпечуючи покращену якість зображення та підвищену продуктивність у сумісних іграх.
Сучасні інтерфейси підключення
Оснащена двома портами DisplayPort 2.1a та одним HDMI 2.1b, що дозволяє відображати зображення у 4K на 144 Гц або 8K на 60 Гц.
Низьке енергоспоживання та легке підключення
Споживаючи лише 150 Вт і використовуючи один 8-контактний роз’єм живлення PCIe, ця відеокарта не потребує потужного блока живлення і є енергоефективною.
Стильний дизайн з RGB-підсвіткою
Дизайн GAMING OC має RGB-підсвітку з підтримкою RGB Fusion 2.0, що дозволяє синхронізувати ефекти з іншими компонентами вашої системи.
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20170 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 2 x DisplayPort 2.1a |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 281 |
| Висота відеокарти | 118 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 1 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 20.8 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.46 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 5000 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 160 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |

| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Purple Surveillance |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 8 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 178 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 29 |
| Ударостійкість |
30 g (в робочому стані) 250 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.2 |
| Робоча температура | Від 0 до 65 |
| Габарити | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Вага | 650 |
| Статус HDD | Відновлен продавцем |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 185 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі посередині |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Додатково |
Антивібраційне кріплення HDD Антивібраційне кріплення вентиляторів Антивібраційне кріплення БЖ З'ємні пилові фільтри: Боокова і нижня сторона |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 432 x 305 x 436 |
| Габарити в упаковці | 493 x 388 x 515 |
| Вага | 10.91 |
| Вага в упаковці | 14.6 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии