Усередині своєї лінійки модель Ryzen 5 5500 виступає ідеальною точкою входу у світ архітектури Zen 3. Цей високопродуктивний процесор пропонує 6 ядер і розумні технології прискорення, забезпечуючи чудову швидкість для повсякденних завдань і сучасних ігор.
Основою CPU служить архітектура Zen 3, створена за передовим 7-нм техпроцесом. Вона значно збільшує кількість інструкцій за такт.
На відміну від старших моделей, що використовують технологію chip-stacking, Ryzen 5 5500 побудований на монолітному кристалі. Таке компонування забезпечує низькі затримки під час обміну даними між компонентами, що підвищує загальну відгукливість системи.
Процесор оперує 6 ядрами та 12 потоками. Базова тактова частота становить 3.6 ГГц, а в режимі прискорення вона автоматично підвищується до 4.2 ГГц завдяки технології Precision Boost. Шестиядерна конфігурація Ryzen 5 5500 ідеально збалансована для більшості призначених для користувача сценаріїв — від роботи з графікою до стримінгу.
Ключові технічні параметри для тих, хто планує купити процесор AMD Ryzen 5 5500:
Таке поєднання характеристик дає змогу процесору ефективно справлятися з кількома завданнями одночасно, підтримуючи високу швидкість роботи.
Ryzen 5 5500 оснащений 16 МБ кеш-пам’яті L3, яка слугує швидким буфером для часто використовуваних даних. Цей обсяг вважається достатнім для більшості ігрових і робочих навантажень. Автоматичне прискорення роботи забезпечує технологія Precision Boost, а для ентузіастів передбачена функція Overdrive, що дає змогу досягти ще вищих частот.
Процесор встановлюється в сокет AM4, що гарантує сумісність із величезним парком материнських плат на чипсетах 400-ї та 500-ї серій. Для коректної роботи на деяких платах може знадобитися оновлення BIOS. Важливо врахувати, що CPU підтримує стандарт PCIe 3.0. Це забезпечує відмінну швидкість для більшості SSD і відеокарт, в той час як підтримка PCIe 4.0 залишається прерогативою старших моделей 5000 серії.
Екосистема AMD пропонує потужні інструменти для користувача:
Ці програмні рішення та розширена апаратна сумісність роблять складання та налаштування ПК на Ryzen 5500 зручним процесом.
У реальних завданнях Ryzen 5 5500 демонструє себе як впевнене рішення для 1080p-геймінгу. Він забезпечує стабільно високий FPS у сучасних іграх і відмінно справляється з багатозадачністю. Завдяки низькому тепловиділенню в 65 Вт, процесор не вимагає дорогого охолодження. Висока енергоефективність — одна з ключових переваг архітектури Zen 3.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3600 |
| Максимальна тактова частота | 4200 |
| Об'єм кешу L3 | 16384 |
| Кодова назва мікроархітектури | Cezanne |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 3.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B550M-K ARGB
Компактна основа для Ryzen на AM4
Плата microATX на чипсеті AMD B550 для процесорів Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G і 3000: PCIe 4.0, два слоти M.2, роз’єм USB Type-C для передньої панелі та три роз’єми адресного підсвічування Aura Sync.
сокетAM4чипсет AMD B550слоти M.22до 64 Гбіт/спам’ятьдо 64 ГБDDR4 до 5100 МГц (OC)підсвічування3 × ARGBроз’єми 2-го покоління
Накопичувачі
Перший слот M.2 працює за PCIe 4.0 x4 — до 64 Гбіт/с для швидкого SSD: система й програми завантажуються помітно швидше. Другий — PCIe 3.0 x4 і приймає накопичувачі завдовжки до 110 мм. Обидва підтримують і режим SATA, плюс чотири порти SATA 6 Гбіт/с.
Режим PCIe 4.0 доступний із процесорами Ryzen 5000 і 3000. Фактична швидкість відрізняється від теоретичної.

PCIe 4.0
Слот PCIe 4.0 x16 дає відеокарті вдвічі більшу пропускну здатність, ніж PCIe 3.0.
Конструкція SafeSlot Core зміцнює слот і надійніше утримує важку карту. З процесорами Ryzen 5000 G і 4000 G слот працює як PCIe 3.0 x16.
Підключення

Роз’єм USB 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с) виводить Type-C на корпус — для телефона чи зовнішнього SSD.

Плата сама визначає кількість світлодіодів на стрічці й підлаштовує ефекти; сумісні й попередні пристрої Aura.
DisplayPort 1.4 · 4K 60 ГцHDMI · 4K 60 Гц4 × USB 3.2 Gen 1 ззаду2 × USB 2.0 ззадуRealtek 1 Гбіт/сPS/2до 7 USB на передній панеліВідеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Охолодження
Швидкість вентиляторів налаштовується в утиліті Fan Xpert 2+ і в UEFI BIOS, чипсет охолоджує алюмінієвий радіатор.

Кожен роз’єм вентилятора можна прив’язати до кількох датчиків, а системні — до температури відеокарти.

Автоналаштування в один клік під будь-який кулер або тихий режим на низьких обертах.
1 × CPU FAN2 × CHA FAN4-pin: ШІМ і DCІнтелектуальне керування

Визначає навантаження й знижує енергоспоживання, а в простої переводить ПК в економний режим.

Цифрове керування живленням процесора в реальному часі — для стабільності та розгону з AMD PBO.

UEFI BIOS
Режим EZ показує головне й веде налаштуванням крок за кроком. Режим Advanced відкриває тонке налаштування й розгін, пошук параметрів і збереження профілів.
Криву вентиляторів змінюють мишею просто на графіку, а BIOS оновлюється через EZ Flash 3.
Звук
Кодек Realtek 7.1 з відтворенням до 24 біт / 192 кГц і продумане розведення звукового тракту.
Ізоляціяаналогова й цифрова частини розділені, менше взаємних завадОкремі каналилівий і правий — на різних шарах платиЯпонські конденсаториаудіоконденсатори для чистого звучанняAura Sync
Стрічки та сумісні пристрої синхронізуються в Armoury Crate: статичний колір, дихання, веселка, ефект під музику та інші режими.
Надійність
Характеристики — за даними ASUS.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Комплексне охолодження: радіатор PCH, роз'єми для гібридних вентиляторів і Fan Xpert 2+ Освітлення Aura Sync RGB: вбудовані роз'єми Gen 2, що адресуються, для світлодіодних стрічок RGB |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Термонаклейки, що розсіюють тепло Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з червоним |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 5000 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 160 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Seagate BarraCuda |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Кількість пластин | 1 пластина |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 600 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Споживана потужність | 4.3 |
| Габарити | 101.6 x 20.2 x 146.99 |
| Вага | 415 |
| Статус HDD | Новий |
TUF Gaming VG249QE5A
Ігровий монітор 23.8" Full HD з розгоном до 146 Гц
IPS-панель, ELMB Sync, Adaptive-Sync і Variable Overdrive — плавне й чітке зображення без розривів і шлейфів. Shadow Boost висвітлює темні ділянки, а DisplayWidget Center дає змогу змінювати налаштування мишею.
частота146Гц (OC)відгук1мс MPRTохоплення125%sRGBпанельIPS1920×1080
Steadfast Durability, Immersive Gaming
23.8-дюймовий Full HD монітор TUF Gaming VG249QE5A з IPS-панеллю розганяється до 146 Гц. ASUS ELMB Sync поєднує технологію ELMB зі змінною частотою оновлення й прибирає шлейфи та розриви кадру, а охоплення 125% sRGB дає насичені кольори й високий контраст.
146 HzIPSELMB Sync1 ms MPRTGamePlusDisplayWidget Center125% sRGB

Gaming key spec
Частота оновлення з розгоном до 146 Гц усуває затримки й розмиття руху — перевага в шутерах, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Gaming key spec
Технологія VESA Adaptive-Sync забезпечує надплавне зображення без розривів за низької затримки.

Кадр цілий, без розривів

Розриви зображення

Колір
Охоплення 125% sRGB і 90% DCI-P3, 16.7 млн кольорів, яскравість 300 кд/м² і контрастність 1500:1. Антиблікове покриття та кути огляду 178°/178°.

Exclusive gaming feature
Adaptive-Sync прибирає розриви кадру та ривки, знижує затримку введення.
ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) прибирає змазування рухомих об’єктів — вони виглядають чіткіше, а гра — плавніше.
ELMB Sync* дає змогу ELMB працювати одночасно з Adaptive-Sync: без шлейфів і розривів за високої частоти кадрів.
Exclusive gaming feature
ASUS Variable Overdrive динамічно змінює рівень розгону матриці слідом за коливаннями частоти кадрів. Ви обираєте загальну силу ефекту, решту монітор робить сам.
* ELMB Sync підходить для динамічних ігор і краще працює на частоті понад 85 Гц.
In-game enhancements
Налаштування монітора змінюються мишею у зручному інтерфейсі — заходити в екранне меню не потрібно.

In-game enhancements
Технологія прояснює темні ділянки гри, не пересвічуючи світлі: суперника, що сховався в тіні, легше помітити.
In-game enhancements
Фірмова гаряча клавіша ASUS GamePlus з внутрішньоігровими помічниками, створеними за участі професійних геймерів.
СнайперПрицілТаймерСекундомірЛічильник FPSВирівнювання дисплеїв
In-game enhancements
Сім попередньо встановлених режимів зображення під різний контент — викликаються гарячою клавішею або з екранного меню.

Знижує затримку введення для перегонів і швидких ігор.

Виділяє кольором смужки здоров’я та мани суперників.

Більше контрасту й насиченості — для фільмів.

Яскраві кольори й деталізація для стратегій і RPG.

Високий контраст — вороги помітні навіть у темних сценах.

Для перегляду фото й графіки в мережі.

Ширший діапазон яскравості й соковиті зелені та сині — для пейзажів.
In-game enhancements
Технологія придушення мерехтіння знижує навантаження на очі під час довгих ігрових сесій. Сертифікат TÜV Rheinland Flicker-free.


In-game enhancements
ASUS Low Blue Light зменшує випромінювання потенційно шкідливого синього світла. Чотири рівні фільтра; сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light.



Engineering
HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2 забезпечують сумісність з різними джерелами сигналу. Є вихід на навушники та вбудовані стереодинаміки 2 × 2 Вт.

Engineering
Нахил від −5° до +23° для зручного положення екрана. Кріплення VESA 100×100 мм для встановлення на стіну та замок Kensington.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 146 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 125 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Споживана потужність у робочому режимі | 15 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GameFast Input Adaptive-Sync ELMB Sync GamePlus GameVisual |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
541 x 394 x 174 мм (з підставкою) 541 x 323 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 405 x 168 |
| Вага |
3.3 кг (з підставкою) 2.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5 |
| Колір | Чорний |
Механічна ігрова клавіатура AULA F75 підтримує варіанти підключення BT 5.0 / 2.4 ГГц / Type-C, які, за потреби, можна легко перемикати між собою за допомогою комбінованої клавіші FN+ або спеціалізованого перемикача на панелі пристрою. Ця ігрова клавіатура у режимі Bluetooth може підключати до 3 пристроїв одночасно, таких як: ПК, ноутбук, планшет, мобільний телефон, PS, XBOX і сумісна з операційними системами Mac/Win/iOS/Android.
У AULA F75 використовуються перемикачі Leobog Greywood V3 для більш точного і плавного натискання, а також, не виникає програмних помилок при одночасному натисканні декількох клавіш. Завдяки можливостям налаштування клавіатури, ви можете встановлювати швидкі клавіші та комбінації клавіш відповідно до ваших потреб та звичок використання.
Клавіатура AULA F75 має найсучаснішу конструкцію з індивідуальними прорізами під кожну клавішу окремо на друкованій платі, з подовженою цілісною силіконовою накладкою для кращої оптимізації та стабільності натискання, що забезпечує більш м'яке відчуття при натисканні. П'ять шарів звуко поглинаючих прокладок, розташованих між високоякісною акустичною бавовною та повітряними подушками забезпечують тихий і м'який звук при наборі тексту.
Клавіатура AULA F75 оснащена 15 ефектами RGB-підсвітки, з понад 16,8 мільйонами RGB-кольорів, які є можливість налаштувати, а також, RGB-смугами з обох боків клавіатури, що додають атмосфері робочого місця ще більшої привабливості. Більше того, бездротова механічна клавіатура має 10 унікальних ефектів підсвітки, які змінюються під ритм музики, що відтворюється на пристрої, створюючи ефект повного занурення.
Ця клавіатура у форм-факторі «75%» надає Вам можливість на 25% зекономити простір на робочому столі, зберігаючи функціональні клавіші та клавіші зі стрілками для більш ефективної роботи в офісі без нанесення шкоди ігровому процесу.
AULA F75 оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг, якого з легкістю вистачить на цілий день використання. З ресурсом понад 60 мільйонів натискань клавіш дана бездротова клавіатура гарантує стабільність і плавність роботи протягом багатьох років.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | 75% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 80 клавіш |
| Перемикач | Leobog Greywood V3 |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Type: Linear Material: Polyoxymethylene stem, polycarbonate upper part and nylon lower body Pin: 3 pins Pre-stroke: 1.5 ± 0.3 mm Total stroke: 3.6 ± 0.3 mm Initial force: 30 g Operating force: 40 ± 3 g Bottom force: 53 g ± 3 g |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування Кастомна |
| Додатково |
Кількість одночасних натискань клавіш: NKRO Ємність батареї: 4000mAh |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 322.2 x 143.2 x 43.1 |
| Вага | 975 |
| Колір | Білий |
Своєю мишею HATOR Quasar 3 Wireless, український виробник заповнив зону між бюджетними моделями з передбачуваними компромісами і флагманами за 4000+ грн. Повнорозмірний корпус вагою 64 грами, три режими підключення і начинка вдвічі дешевша за конкурентів — це пристрої для геймерів, які відмовляються вибирати між якістю і бюджетом.
HATOR спроєктувала корпус симетричним — така форма однаково зручна для долонного, пазуристого і пальцевого хвата. Габарити 125 ? 64 ? 40 мм підходять для середніх і великих долонь, а 64 грами не навантажують зап’ястя під час довгих сесій.
Покриття і глайди працюють у зв’язці:
Усередині HATOR Quasar 3 працює оптичний сенсор PixArt PMW 3311 з діапазоном від 400 до 12 000 DPI. Кнопка на корпусі перемикає шість попередньо встановлених ступенів чутливості, а фірмове ПЗ дає тонке налаштування кожного ступеня. Частота опитування 1000 Гц і прискорення 35G покривають рейтингові матчі в Valorant, CS2 або Dota 2 із запасом — відгук близько 1 мс.
HATOR розробила перемикачі Optical 100M спільно з Kailh: оптичний принцип замість механічного контакту, нульовий дебаунс і миттєва реєстрація кожного кліка. Ресурс — 100 мільйонів натискань за зусилля 65 грам-сил, тактильна віддача чітка. Бічні кнопки використовують перемикачі Huano з ресурсом 3 мільйони натискань.
За прокрутку відповідає енкодер TTC Gold Dustproof — закритий пилозахисний корпус не пропускає сміття всередину механізму. Колесо зберігає чіткі тактильні клацання через тисячі годин роботи.
Quasar 3 Wireless підсвічує дві зони — спинку корпусу і колесо прокрутки — палітрою з 16.8 мільйона кольорів. Фірмове ПЗ HATOR керує кожною зоною окремо: переливи для стримів, статичний колір під периферію або повне вимкнення для економії заряду. Виробник випускає HATOR Quasar 3 Wireless White (HTM731) і Black (HTM730) — підсвічування доповнює і темний, і світлий дизайн.
Три канали закривають різні сценарії:
Фізичний перемикач на нижній панелі миттєво змінює режим зв’язку.
HATOR встановила акумулятор місткістю 600 мА-год — при роботі через 2.4 ГГц його вистачає на 100 годин. SteelSeries Rival 3 Wireless тримає близько 30 годин. На практиці — зарядка раз на три-чотири тижні при щоденному використанні. Повний цикл через USB-C займає три години.
Миша HATOR Quasar 3 Wireless доступна в каталозі Telemart, технічного спонсора Федерації кіберспорту України. Доставлення товарів здійснюється по всій країні.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Optical Switches |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW-3311 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Місткість батареї: 600мA*ч Час роботи в бездротовому режимі: до 100 годин Час заряджання: 3 години |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 64 x 40 |
| Вага | 64 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 360 x 300 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1807 |
| Частота відеопам'яті | 15000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17167 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4 |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Довжина відеокарти | 235 |
| Висота відеокарти | 124 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Zero Frozr TORX FAN 3.0 Dragon Center Afterburner |
| Колір | Чорний з сріблястим |
Елегантність і продумане виконання
Корпус вирізняється елегантним дизайном із закругленими прямокутними кутами, поєднуючи прямі лінії з м’якою округлою естетикою. Оснащений передньою панеллю з круглим сімейним матричним візерунком, що забезпечує не лише вишуканий вигляд, а й чудове охолодження.
Захист від пилу
Оснащений магнітними пиловими фільтрами зверху та знизу, які ефективно запобігають потраплянню пилу. Елегантний зовнішній вигляд з ретельно продуманими деталями поєднує витонченість і функціональність, досягаючи досконалості у кожному елементі конструкції.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 410 |
| Додатково | 205 мм (з жорстким диском) |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 1.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.4 |
| Габарити | 450 x 385 x 200 |
| Вага | 4.7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 13–27 000 |
| Чутливість | 98 |
| Номінальний опір | 65 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | Другий кабель 2 м |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 50–18 000 |
| Чутливість | −43 |
| Матеріал амбушур | Шкірозамінник |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Два кабеля в комплекті |
| Вага | 336 |
| Колір | Чорний з червоним |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии